مسابقات بدمینتون قهرمانی کشور – اراک:

علی شاه حسینی اول شدعلی شاه حسینی با پیروزی بر محمدرضا خردمندی توانست مقام نخست مسابقات بدمینتون قهرمانی کشور در قسمت یک نفره آزاد را از آن خود کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، مسابقه فینال رقابتهای بدمینتون قهرمانی کشور در بخش یک نفره آزاد صبح امروز در ورزشگاه 5 هزار نفری امام خمینی اراک برگزار شد که طی آن علی شاه حسینی از تهران توانست با نتیجه 2 بر 1 محمدرضا خانجانی از گیلان را شکست دهد و مقام نخست این دوره از رقابتها را بدست آورد. محمدرضا خانجانی و یارا پهلوان از تهران نیز به طور مشترک مقام سوم رقابتهای یک نفره آزاد را کسب کردند.غلامرضا باقری – اشکان فصاحتی از زنجان مقام نخست قسمت دونفره را از آن خود کردند

فینال قسمت دونفره آزاد ظهر امروز بین دوبل غلامرضا باقری – اشکان فصاحتی از زنجان و سروش کوهستانی – امین فتوت از توابع تهران برگزار شد که غلامرضا باقری – اشکان فصاحتی از زنجان با برد 2 بر صفر مقام نخست قسمت دونفره را از آن خود کردند.

دوبل حامد شعبانیان و محمود چراغچی از قم به همراه دوبل نیما دارین و امید یوسفی کنعانی از تهران مقام سوم مشترک را کسب کردند.زنجان قهرمان رقابتهای بدمینتون بزرگسالان کشور

پنجشنبه 14 آبان نیز ، فینال مسابقات بدمینتون قهرمانی کشور در قسمت تیمی بین تیم های تهران و زنجان برگزار شد که در پایان تیم زنجان با نتیجه 2 بر صفر قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد. تهران دوم شد و تیم های اصفهان و گیلان نیز به طور مشترک سوم شدند.

زنجان قهرمانی مسابقات بدمینتون کشور شد

تیم بدمینتون زنجان صبح امروز با شکست تیم تهران موفق شد مقام نخست مسابقات قهرمانی کشور را بدست آورد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، صبح امروز فینال مسابقات بدمینتون قهرمانی کشور که در اراک در حال برگزاری است، بین تیم های تهران و زنجان برگزار شد که در پایان تیم زنجان با نتیجه 2 بر صفر قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

تیم های اصفهان و گیلان نیز به طور مشترک سوم شدند.

مسابقات بدمینتون قهرمانی کشور در بخش آزاد ادامه دارد و عصر امروز ساعت 17 نیمه نهایی مسابقات تک نفره و دونفره برگزار می شود.


+ نوشته شده توسط اردلان در ۸۸/۰۸/۱۵ و ساعت 22:54 |